SSI Pro en Career Center voor heel Nederland.
Een enorme diversiteit aan ervaring en lesstijlen voor onder water waar jij meer over wilt weten? het Duikhuis is een SSI Career Center met maar liefst 2 Instructor Trainers, diverse Assistant Instructor Trainers en meer dan 30 SSI sportduikprofessionals, die voor je klaarstaan hun passie en expertise met jou te delen.
In het hoogseizoen geven we 3 keer per week les in zwembaden in Amsterdam, Rotterdam en Utrecht. We hebben iedere week duikcursussen in Vinkeveen of Zeeland. En we gidsen tientallen duikers van de 200bar duikclub onder water in Nederland.
Bij het Duikhuis leer je niet alleen wat een duikprofessional moet doen, maar ook hoe je dat op een leuke en vooral duurzame manier doet.
Wil je meer weten hoe jouw duikcarrière eruit kan zien? Loop dan binnen bij de duikwinkel van Sublub in Rotterdam of maak een online afspraak met één van onze professionals.
SSI Pro en Career Center
Bij het Duikhuis Pro en Career Center vind je alle opleidingen om een uitstekende sportduikprofessional te worden én te zijn. Van Divemaster tot Master Instructor, maar ook alle zijpaden naar de Specialty Instructor, Classified Instructor en Ecology Instructor. En als je Instructor Trainer wilt worden dan helpen we jou met de voorbereidingen, de training zelf volg je bij SSI.
Bij het Duikhuis vinden we mindful duiken belangrijk en besteden we extra aandacht aan de zorg voor jezelf en je cursisten. Tijdens alle pro-cursussen en stage krijg je handvatten om mindful duiken in de praktijk te brengen.
Je kan starten bij ons als je voldoende duikervaring hebt – 40 of meer gelogde duiken – en een duikbrevet van internationaal erkende duikorganisaties zoals NOB, PADI en SSI.
Ook is het belangrijk dat je groene vinkjes kan plaatsen bij:
– ik ben fit genoeg om te mogen duiken, bekijk hier het formulier dat je hierbij helpt
– ik houd me aan bepaalde regels voor mijn en andermans veiligheid, bekijk hier de formulieren
Als je nog aan meer duikervaring werkt, dan ben je van harte welkom om mee te duiken met onze 200bar duikclub. En als je meer sportduikbrevetten wilt halen, kijk dan bij de Master Scuba Diver opleiding.
Duikuitrusting
De meeste kandidaat sportduikprofessionals, die aan een pro-cursus beginnen, hebben een eigen duikuitrusting. Dan weet je ook dat alles goed past en is op de lange duur is het ook het goedkoper dan huren.
Voor goed advies: loop binnen bij onze partner Sublub Rotterdam, waar ook ons Career Center gevestigd is. Of neem een kijkje op de Sublub website of een van de andere winkel.
De ontbrekende duikuitrusting kan je bij ons huren en als 200bar clublid kan je duikmaterialen huren met 40% korting.
Vervoer naar de duiklocaties
We spreken altijd af bij de duiklocaties om elkaar te ontmoeten. We stimuleren carpoolen en wanneer je geen vervoer hebt op een dag dan lukt het vaak om samen met iemand uit de buurt mee te rijden.
Inschrijven voor de diverse pro-cursussen
Voordat je je inschrijft voor een van onze pro-cursussen, plan je hier op de website een afspraak. Dan hebben we elkaar vast ontmoet, wel zo persoonlijk. Tijdens dit gesprek stemmen we af wat de cursus inhoud en wat we van elkaar verwachten, zodat je goed geïnformeerd en gemotiveerd kunt beginnen.
Maak een afspraak!
"*" geeft vereiste velden aan
We zien je graag, onder en boven water!